KRUSTOJUMS - otrie vārti uz VĀRTIEM

Jo. Jo mums tā patīk. Jo ESI gaidīts arī TU! 

VISS un NEKAS. Notiek!

Ugunskurs. Turpinājums. Pūķi. Kalna strauts - dažas no pieturām ceļā uz otrajiem VĀRTIEM ļauj sajust, kā smaržos jūlija vidus Popē, bet pirms veram otros VĀRTUS, caur šo stāstu mīļi salocīsim pirmo VĀRTU izrakstīto deķi, rūpīgi noglabājot to pūralādes dibenā. Un tā... aiz trejdeviņām jūrām un trejdeviņām zemēm reiz dzīvoja...

Zināma 2. VĀRTU programma!

21.-23. jūlijā ar dziesminieku, postfolkloras grupas "Zāle" koncertiem un Kārļa Būmeistera grupas "Matters" un Maijas Kalniņas dzejas konceruzvedumu vērsies nu jau otrie dziesminieku VĀRTI.

VĀRTI 2016. Lielkoncerta video

...tās dāvāja vērtīgāko, ko tādā brīdī debesis var dot. Dzīvību. Ūdeni. Svētību. Un nesadomāšanos. Bet - jušanu. 


Šodien, kad nu jau top darīti nākamie VĀRTI, dāvājam sev un pasaulei videostāstu. Ieskatu dziesminieku lielkoncertā - ar kuru pērn vērās pirmie VĀRTI Popes estrādē.

Esības ugunskurs turpina kurties!

Ar lielu prieku vēstām pasaulei, ka arī šogad Ziemeļrietumkurzemes augstākajā vietā - Popes pilskanā - vērsies VĀRTI. Jau otro gadu dziesminieki, dzejnieki, profesionāli mūziķi, dažādi mākslinieki un klausītāji no 21. līdz 23. jūlijam pulcēsies Popē, lai turpinātu kurt pērn iedegto dziesmu un kopā esības ugunskuru. Tādējādi ne vien priecējot viens otru un klātesošos ar dziesmām, bet arī, kas nav mazsvarīgi, turpinot būt nozīmīga daļa no šīs vietas atdzimšanas stāsta.

Ieva Akuratere: ir atdzimis īsts radošais gars!

Juris Vilcāns, folkfestivālu kustības pamatlicējs Latvijā, var just un zināt, ka viss turpinās...

Rūta Ķergalve: enerģijas plūst!

Gribas pateikt vairāk nekā iespējams uzrakstīt, bet jūsu, pasākuma organizatoru, darbošānās iedvesmo.

Māris Salējs: iespējams, neko labāku līdz šim neesam piedzīvojuši!

Sirds, profesionalitāte, gaumes izjūta, dziesminieka misijas apziņa un dziesma kā augstākā vērtība – tā es varētu īsumā raksturot Vārtu izdošanās noslēpumu.

Zane Daugule: nu tad padziedam, mīļie!

Es būtu ar mieru Vārtos stāvēt līdz nākošā gada Vārtiem. Ja vien aiz sevis neradītu sastrēgumu. Bet ja tas ir dziesmots sastrēgums – varbūt lai būtu? Lai notiek?