ARTIS GĀGA. Muzikālās impresijas. Zīmējumi debesīs

KAD? Piektdien, 20. jūlijā pulksten 23 
KUR? Popes senajā pilskalnā. 

Grupa ZARI

KAD? Svētdien, 22. jūlijā pulksten 14
KUR? Popes senajā pilskalnā

PRAKTISKIE VĀRTI

Kā ierasts – mirkli pirms Dullo Dauku festivāla VĀRTI nākam klajā ar praktiskajām vēstīm festivāla apmeklētājiem.

HELĒNA KOZLOVA

Koncertciklā TUVPLĀNS
KAD? Sestdiena 21.jūlijs 16:00 - 17:00
KUR? Popes muižas parks

Grupa TRANS CEN DEN TĀLĒ

KAD? 21.jūlijs Dziesminieku lielkoncerts
KUR? Popes estrādē

Juris Hiršs

Dullo dauku festivālā VĀRTI  -  pēc brokastu kafijas zem Popes liepām  - uz bezgala romantisku un skanošu svētdienas koncertu Popes muižā aicinās Juris Hiršs.
Viens no tiem Latvijas dziesminiekiem, kuru klausoties, piestāj nemiers, steiga un laiks.

Apvienība NEJAUŠI

Trešie VĀRTI tuvojas atvēršanai un notikšanai. Kamēr mēs rosamies un riktējam finiša darbus, tikām jūs no šodienas ik dienu iepazīstināsim ar kādu no šī gada Dullo dauku festivāla VĀRTI dalībniekiem.

UPE PLŪST. Intervija ar festivāla režisori Maiju Kalniņu

“Vietas, vietas ir dzīvas. Kā Tu, kā es. Katra ar savu sirds pukstu,” veroties pirmajiem VĀRTIEM teica festivāla režisore MAIJA KALNIŅA. Liepājniece, dziesminiece, dzejniece, kura šovasar tieši Popē ir izvēlējusies atvērt savas pirmās grāmatas “Adrese – tepat blakus” vākus.

Pirms diviem gadiem viņa atsaucās Popes kalna un pašu popiņu palīgā saucienam un nu jau trešo gadu kopā ar vēl trīs kurzemniecēm Popē rīko Dullo dauku festivālu VĀRTI. Šogad tas izskanēs no 20. līdz 22. jūlijam un piedāvā skatītajiem daudzveidīgu programmu.

Preses relīze: VĀRTI atvērs durvis Popes estrādes rekonstrukcijai

Piektdienas, 6. jūlija, vakarā Popes kalna draugi sanāks kopā Lustīgajā talkā, lai gatavotos notikumam, kurā 20., 21., un 22. jūlijā - dziesminieki, mūziķi, aktieri, gleznotāji un ikviens klātesošais trijās festivāla dienās ieskandinās vienas skaistas Latvijas brīvdabas estrādes pārdzimšanu.