PRESES RELĪZE: Ieskandinās domāšanas saullēktu

Otros VĀRTUS dziesminieki un ikviens klātesošais vērs domāšanas saullēktam. Savam personīgam un visu kopējam. 

 

 

Putni pārņems stafeti no Putniem

Esam saņēmušas drošas ziņas, ka šogad Dullo dauku festivāls VĀRTI 23. jūlijā rīta šausma* nepienāks. Plkst. 5:00 no Zirgu staļļa sāksies Popes Saullēkta pārgājiens, kurā kopā ar Vilnis Skuja no Dabas aizsardzības pārvaldes dosimies klausīties putnu balsīs!

Skatuve = Meistardarbs

TĀDS skaistums uztapis POPĒ! PALDIES, Mārtiņ Vašuk, par skatuvi koncertuzvedumam "Laiks mūsu ir upe" Popes vecajā pilskalnā. Kārlis Būmeisters un grupa "Matters", Maija Kalniņa un dižnotikuma apmeklētāji, Popes Muiža jūs gaida!

ZĀLE pārceltuvē, saplūstot dimensijām VĀRTOS

Ziņu par grupas "ZĀLE" dalībnieku jāvārdu Dullo dauku festivāls VĀRTI uzņēmām ar sajūsmu un pateicību, ka varam TO un TĀ piedzīvot kopā ar visiem, kuri būs klātesoši Popes estrādē 22. jūlija vakarā. 
Ieturot stilu, VĀRTU VĒSTNESIS uzdeva Pēteris Draguns, kurš grupā ir dziedātājs, dziesmu autors, spēlē ģitāru un harmoniju, trīs mazliet bezkaunīgus jautājumus.

LAIKS mūsu ir UPE viļņos POPĒ

Kad otrajos VĀRTOS caur nakts ugunskuriem, stāstiem, koncertiem un nakts mistērijām būs izspēlēts viss, kas IR (reiz ir bijis un reiz atkal būs) - Zemei ieelpojot Lauvu zīmes Jaunmēnesi, pie sevis sauks Popes senais pilskalns, Kārlis Būmeisters ar grupu "Matters" un dzejniece Maija Kalniņa, lai koncertuzvedumā "Laiks mūsu ir upe" ļautu un atļautos "laikam mūs panākt un mūsos ietērpties". 

"VĀRTU vēstnesis" uzdeva Maijai un Kārlim katram pa trim (mazliet) provokatīviem jautājumiem. Un Maija atbildēja: "Bezkaunīgi samainīju pirmos divus jautājumus vietām. Nu, nava kauna dullajiem daukām. Tāpēc. Tieši tāpēc var notikt KRUSTOJUMI, var notikt VĀRTI."

Preses relīze: Aicina kopā aust Popes muižas saullēktu

Dullie daukas šogad VĀRTOS ar savām dziesmām un dzeju aicināti vērt Popes muižas saullēkta durvis. Proti - austrumu puses ieeja, kur reiz atradās gracioza veranda, joprojām ir aizmūrēta. Festivāla organizatori ar ieejas atjaunošanu vēlas simboliski aizsākt muižas kompleksa atdzimšanu un tic, ka kopā darot - neiespējamais kļūst iespējams. Ja tam būs lemts notikt, naudas upe caur sponsoru un mecenātu dāvinājumiem, un apmeklētāju biļešu ieņēmumiem - vēlreiz to apliecinās. Kopīgi aust Popes muižas Saullēktu aicināts ikviens, iegādājoties biļeti Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

Dullo dauku festivāla VĀRTI programma

Atrast Popes estrādes apklusušo balsi, atdot Popes muižai saullēktu, atgriezt muižas parka strautiņam spēku atkal plūst. Doties tālu, lai nokļūtu tuvu. Tieši tik maz. Un tieši tik daudz. Vai horizonts, kurš no Popes pilskalna paveras plašs un tāls, ir vienu vai divu vārtu attālumā? Sēd uz sava soliņa dullais Dauka un domā.

 

Nē, viņš nedomā, viņš jūt…

Preses relīze: Popē notiks dullo dauku festivāls VĀRTI

Dullo dauku festivālā gaidīts ikviens, kurš kaut reizi ir aizdomājies – diez, kas ir aiz tā tālā horizonta, kur satiekas zeme un debesis. Un vai varētu būt tā, ka horizonts ir meklējams arī mūsos – katrā pašā. Uz Popi jau  pošas Austrasbērni un daudzi citi Latvijas dziesminieki, stīgas skaņo grupa “Zāle”, mūziķis Kārlis Būmeisters un grupa “Matters”, koncerta kurpes auj izcilā klavesīniste Aina Kalnciema.

KRUSTOJUMS - otrie vārti uz VĀRTIEM

Jo. Jo mums tā patīk. Jo ESI gaidīts arī TU!