TV Kurzeme: Maija Kalniņa gatavojas pirmās grāmatas izdošanai

Sirsnīgs paldies TV Kurzeme komandai - Andim Rozītim, Inesei Ķesterei un Elvijam Puķēvicam! Meistarīgi uzbūvētas divas minūtes!  

Inese Muižniece: Dziesminieku kustība attīstās

Par Austras istabu Liepājā, par dziesminieku kustību un Dullo dauku festivālu VĀRTI stāsta viena no VĀRTU vērējām Inese Muižniece - intervijā Latvijas Radio žurnālistei Ingai Ozolai. 

Preses relīze: Dziesminieku balsis palīdz atjaunot estrādi Popē

Pirms diviem gadiem Latvijas dziesminieki aizsāka un deva spēku vērienīgam procesam – Popes estrādes atdzimšanai. Šopavasar ir saņemta priecīga ziņa – Ventspils novada pašvaldība estrādes skatītāju zonas sakārtošanai atvēlēs 380 tūkstošus eiro un šovasar tā piedzīvos pirmos vērienīgos pārbūves darbus. 

VĀRTU vēstnesis dodas pie lasītājiem

Līvi modina putnus. Mēs priecājamies, ka iznācis VĀRTU vēstneša ceturtais numurs!

Kalna politika. DACE VAŠUKA

VĀRTI ir dziļi personiski manas iekšējās transformācijas aspektā, bet priekš manis VĀRTI ir arī Popes attīstības ceļš. Man ir ļoti, ļoti būtiski apliecināt pasaulei un gūt apstiprinājumu sev pašai , ka Popē ir potenciāls – estrādei, videi, ēkām... Es gribu dot sev un cilvēkiem iespēju smelties iedvesmu no tā.

VĀRTU programma

Pieejamas biļetes! Ar tām būs iespējams apmeklēt VISUS festivāla koncertus un nakšņot telšu pilsētiņā. 

 

NORMUNDS KALNIŅŠ: Kalniņš nāk palīgā Kalnam!

Par Kalnu mani savulaik iesauca Mārtiņš, tagad, ja kāds mani tā vēl sauc, tad zinu, ka esam pazīstami jau ļoti sen.

ULDIS MEĻĶIS: Pirms diviem gadiem - sapnis, šodien - realitāte!

Vispirms jau, protams, ir prieks par jebkuru piedāvājumu spēlēt. Bet šajā gadījumā prieks ir arī par ielūgumu tieši uz Popi.Gribas redzēt, kā ir izdevies iekustināt lietas, kā tas tagad attīstās, uzņemot lielāku jaudu!

MAIJA KALNIŅA: Pilskalnā sajutu - grāmatas laiks ir klāt!

Vēlos vienā grāmatā apkopot visu, ko līdz šim esmu rakstījusi un sajutusi pasaulē laižamu. Tas nebūs pieteikums pasaules literatūrā, tas būs mans sakāmais pasaulei.