Piesaki savu dalību VĀRTOS!

Dziesminiek, ja KALNS ir uzrunājis arī tevi, piesakies līdz 1. jūlijam, rakstot savu vārdu, uzvārdu, kontaktus un īsu radošo aprakstu uz e-pastu: inese@austrasbiedriba.lv vai zvanot pa tālruni 26131435.

Popē vērsies “Dziesminieku VĀRTI Kurzemē”

Šovasar dziesminieki pirmo reizi pulcēsies Ventspils novada augstākajā vietā – Popes pilskalnā –, lai satiktos dziesmā un dzejā, atkal no jauna atklātu sevi un citus. Ceturtdienas, 18. augusta, vakarā ar lielkoncertu vērsies dziesminieku VĀRTI Popes estrādē, pusnaktī senajā pilskalnā tiks iedegti ugunskuri, aicinot uz satikšanos ar dziesminiekiem un dzejniekiem. To tuvumā līdz pat piektdienas mijkrēslim ziedēs dziesmas, stāsti un cilvēki.

Preses relīze: „Dziesminieku VĀRTI Kurzemē” iekustina ļaudīm nozīmīgus procesus un izdod avīzi

Veidojot notikumu, pasākuma rīkotāji sagatavojuši informatīvu izdevumu "VĀRTU vēstnesis", lai plašāku sabiedrību iepazīstinātu ar VĀRTU idejas dzimšanu un dziesminieku kustību Latvijā. 

Preses relīze: 18.-19. augustā Popē pirmo reizi vērsies dziesminieku VĀRTI

18. un 19. augustā Latvijas dziesminieki un dzejnieki pulcēsies Ventspils tuvumā esošajā Popē, kur pirmo reizi notiks „Dziesminieku VĀRTI Kurzemē”. Divas dienas Popes estrādē, pilskalnā un Popes dabas koncertzālēs notiks koncerti, kurā dziesminieki un notikuma apmeklētāji satiksies dziesmā un dzejā. Lai tādējādi ieskandinātu vēl vienu skaistu Latvijas vietu, iedodot tai jaunu skanējumu un elpu.