Atpakaļ

Ilze Meiere: Pope, Tu esi laimes krekliņā dzimusi!, 09.11.2018

Vēstules

Spriežam ar Dace Vašuka, jau kuro reizi spriežam, ka bez Saullēkta durvīm, kuras veramas, vēl gribas sakārtot Zirgu staļļa skursteņus un izbūvēt kamīnu, labiekārtot staļļa rietumu puses pagalmu un ļaut tur notikt tādai… mazliet bohēmiskai dzīvei vasarās, kad Popes kalnā atkal sabrauks dziesminieki vai zinātnieki un citi apgaroti ļaudis… Dace man saka: “Bet biedrībām naudu tādiem kapitāliem remontiem nedod, un tur sākumam vien 100 k vajag…” Prāts iekliedzas: “Ak, jē!” Samirkšķinu acis un saku: “Bet. Nav nereāli!” Pašas taču esam to jau ne reizi vien piedzīvojušas. To garaini, kas kūp un dara šķietami neiespējamo taustāmu. 
Sameklēju kopš vasaras otrās puses lolotā zīmola POPE, HOPE, LOVE* burtus, kurš tik nemanāmi un viegli piedzima trešajos VĀRTOS un nosūtu Aigars Milčs kopā ar ziemeļblāzmas foto, kura ar mums draugos jau kopš pirmajiem VĀRTI. (Nosūtu arī materiālus Ziemassvētku koncertam Popes Muiža – klusā cerībā, ka Aigaram vispār būs priekš mums laiks). Un plkst 21:41 saņēmu e-pastu: “Labu vakaru! Vakari man vēl brīvi :-) Gribējās pagriezt bildes, tāpēc tik ātri :-)” Ielūkojos zvaigžņu kartē, jo ar kādu 9. maņu jau jaušu – tieši uz Jupitera un Mēness savienojuma.

Hei, Pope! Man šķiet, Tu esi laimes krekliņā dzimusi! Ar Tevi un Kalnu vienā solī ejot – brīnumi ir iespējami. Caur cilvēkiem.

*Uz Ziemassvētku koncerta afišas un turpmāk – ja redzi klātesošus šos burtus, tad zini, ka tie naudas līdzekļi, kas paliks no ieņēmumiem pēc izdevumu segšanas, taps likti lietā, lai būvētu, lai celtu, lai darinātu produktus un procesus, kuri tieši to arī nozīmē: ticība, cerība, mīlestība. Iekš Popes kalna. Kopā ar Popes kalna draugiem.

Ps Par Mednieku namiņa ziemas foto afišā paldies Laurai Gūtmanei. Par afišu, kā jau noprotat, paldies Aigaram Milčam. Par "jā" vārdu koncertam paldies Simonai Račai, Jānim Rūcim un Karīnai Tatarinovai. Par idejisku un ne tikai atbalstu paldies Inese Muižniece un Austras istaba. Par HOPE paldies Dace Vašuka un par LOVE paldies Maija Kalniņa. Un visiem citiem Popes kalna draugiem un pašam Kalnam arī - LIELS PALDIES!