Atpakaļ

VĀRTU stāsts izskan Sociālo inovāciju forumā, 26.09.2019

Vārti

2019. gada 26. septembrī koncertzālē "Lielais dzintars" Sociālo inovāciju forumā pirmo reizi plašākai auditorijai izskanēja arī VĀRTU un Popes stāsts. "Mājas un dzīvokļus, kas nonāk pārdošanā “izķer” pirmajās dienās. Kultūra nes līdzi pašapziņu un pozitīvu vietas tēlu. Pope atzīta pie vienu no Latvijas ainavu dārgumiem un nominēta sabiedrības ieteiktajai “Kilograms Kultūras” balvai kā 2018. gada kultūrvieta. Un tas viss ar maziem soļiem un lielu mīlestību paveikts,” tā viena no VĀRTU rīkotājām un biedrības "Popes muiža" dibinātājām Dace Vašuka, kura forumā piedalījās pēc vietrades eksperta Jāņa Ķīnesta aicinājuma.

Sociālo inovāciju forums bija viena no aktivitātēm, kas septembra beigās Liepājā norisinājās projekta "Future DiverCities – Creativity in an Urban Context" ietvaros. Lai veicinātu mākslinieku un radošo personību starptautisko pieredzes apmaiņu, realizētu jaunus kultūras projektus un dalītos savstarpējā pieredzē, vairāku dienu garumā notika dažādi pasākumi. 

 
Projekta “Future DiverCities – Creativity in an Urban Context”” būtība ir pētīt mākslas un radošuma nākotnes ilgtspēju Eiropas pilsētvidēs. Projekts iesaista vietējo sabiedrību un apskata kultūras daudzveidību, vienlaikus apvienojot Eiropas vadošo radošuma centru tīklu, rosinot un atbalstot radošumu un inovācijas, attīstot topošos talantus un palīdzot radīt mākslas un radošo darbu izplatīšanas tīklu. 
 
Foto: Sociālo inovāciju foruma publicitātes materiāli.