VIDEO: Popē salidos dullie daukas

Kurzemes Televīzijas video stāsts par gaidāmo dullo dauku festivālu VĀRTI. Paldies žurnālistam Artūrs Andžs un visai varenajai Kurzemes Televīzija saimei!

BRĪNUMI notiek. Vienkārši NOTIEK!

...no tīra zila gaisa vai no ūdens - gluži kā nāra - iznira metinātāja, kura - turklāt - bija vērusi pirmos VĀRTUS. Jā, sieviete! Sieviete - metinātāja - dullais dauka... 

KRUSTOJUMA fotostāsts

Priecīgus vasaras saulstāvjus! Jūsu un mūsu priekam fotomirkļi no brīnumaina Notikuma brīnumainā Ceļā uz VĀRTIEM.

KRUSTOJUMS. Tā nav vieta, bet laiks

No okeāna līdz okeānam gāja MAIJA KALNIŅA, no vienas zemes malas līdz otrai pa okeānu airēja GINTS BARKOVSKIS. Viņu ceļi krustosies brīnumainā vietā - Popes muižā. Saulgriežos. Tiekamies?

Esības ugunskurs turpina kurties!

Ar lielu prieku vēstām pasaulei, ka arī šogad Ziemeļrietumkurzemes augstākajā vietā - Popes pilskanā - vērsies VĀRTI. Jau otro gadu dziesminieki, dzejnieki, profesionāli mūziķi, dažādi mākslinieki un klausītāji no 21. līdz 23. jūlijam pulcēsies Popē, lai turpinātu kurt pērn iedegto dziesmu un kopā esības ugunskuru. Tādējādi ne vien priecējot viens otru un klātesošos ar dziesmām, bet arī, kas nav mazsvarīgi, turpinot būt nozīmīga daļa no šīs vietas atdzimšanas stāsta.

...in memoriam...

Kad tikšanās noslēgumā Austriņa pati aicināja mūs visas četras uz foto mirkli, apjautām, ka VĀRTIEM ir Austras svētība. Dziesminieku VĀRTI vērās. Austra bija klāt domās, Austrasbērni – darbos un dziesmās, taču vienlaikus lēni vērās arī kādi citi vārti...

Griež saulgrieži!

Sirsnīgi pateicamies ikvienam par sadarbību pirmo Dziesminieku VĀRTU vēršanā, vēlam gaišus Ziemassvētkus un jaudīgu, priekpilnu un laimīgu ieiešanu pa 2017. gada VĀRTIEM!

Preses relīze: VĀRTI veras!

"Dziesminieki gatavojas šim notikumam, veidojot arī jaunas dziesmas ar pasākuma caurvijošo Olafa Gūtmaņa dzeju, tādēļ gaidāmi arī vairāki pirmatskaņojumi," tā Inese Sērdiene.

PRAKTISKIE VĀRTI

Ēdiens, naktsmiegs, sēdeklīši un vēdeklīši VĀRTOS. Kā aizbraukt, kur palikt - visa info TE.