Preses relīze: Dziesminieku balsis palīdz atjaunot estrādi Popē

Pirms diviem gadiem Latvijas dziesminieki aizsāka un deva spēku vērienīgam procesam – Popes estrādes atdzimšanai. Šopavasar ir saņemta priecīga ziņa – Ventspils novada pašvaldība estrādes skatītāju zonas sakārtošanai atvēlēs 380 tūkstošus eiro un šovasar tā piedzīvos pirmos vērienīgos pārbūves darbus. 

VĀRTU vēstnesis dodas pie lasītājiem

Līvi modina putnus. Mēs priecājamies, ka iznācis VĀRTU vēstneša ceturtais numurs!

Kalna politika. DACE VAŠUKA

VĀRTI ir dziļi personiski manas iekšējās transformācijas aspektā, bet priekš manis VĀRTI ir arī Popes attīstības ceļš. Man ir ļoti, ļoti būtiski apliecināt pasaulei un gūt apstiprinājumu sev pašai , ka Popē ir potenciāls – estrādei, videi, ēkām... Es gribu dot sev un cilvēkiem iespēju smelties iedvesmu no tā.

Top VĀRTU filma Domāšanas saullēkts

- Vai saullēktu var apturēt? taujāja sev Dauka, konkursa rezultātus lasīdams.
- Var jau būt, ka var. Bet ne jau šādi! Un ne šovakar!

Preses relīze: Popē jau trešo reizi vērsies VĀRTI

“… iet dullais Dauka bojā vai tomēr viņš nāk dzimt?” ar šādu jautājumu pērn senajā Popes pilskalnā izskanēja Kārļa Būmeistera mūzikas un Maijas Kalniņas dzejas koncertuzvedums “Laiks mūsu ir upe” un noslēdzās otrais Dullo dauku festivāls VĀRTI. Jautājums par Dauku turpinoši paliek atklāts, taču uz festivāla apmeklētāju un dalībnieku uzdoto jautājumu – vai būs arī trešie VĀRTI, rīkotājas - Kurzemes spīganas - atbild:  “Jā, vērsim un mūs atkal vērs!”

Ar otro VĀRTU video sevi piesaka TREŠIE

Šī, šķiet, ir īstā diena, lai savos nākamā gada plānotājos atzīmētu trīs datumus. 20.,21.un 22.jūliju. 
Tās būs trejas dienas, kad Popē jau trešo reizi notiks Dullo dauku festivāls VĀRTI. 
Tie būs jau trešie VĀRTI, kuri vērsies, lai skaistā Ziemeļkurzemes vietā satiktos - cilvēks, vieta un laiks.

ATBILDE, JAUTĀJUMS. JAUTĀJUMS - ATBILDE.

Kur ir Pope? 
Kur mēs gulēsim? 
Ko ēdīsim? 
Cik tas viss maksā?

Apmeklētāji jautā.
Rīkotāji atbild.

Par biļetēm VĀRTOS

Līdz Dullo dauku festivāls VĀRTI sākumam - 21. jūlija plkst. 19 - jebkurš var Biļešu paradīzē nopirkt ieejas karti visos VĀRTU notikumos pats izvēloties - maksāt par to 5, 13 vai 27 EUR. Visiem trim biļešu veidiem (dzintara, topāza un tirkīza) ir VIENĀDI ieejas noteikumi - ar jebkuru no kārtēm Tu, mīļais VĀRTU viesi, esi vienādi silti gaidīts. Mēs ticam pasaulei, kurā katrs dod tik, cik tobrīd var un grib, cik uzskata par atbilstošu sev.

dullie daukas LATVIJAS RADIO

VĀRTU vērējas Maija Kalniņa un Dace Vašuka par dullo festivālu VĀRTI iekš radio. Paldies, Robert Buivid, par kopbildi un interviju! LR 1 mūs varēsiet dzirdēt ceturtdien, 13. jūlijā, plkst. 18:15, bet LR 2 - svētdien, 16. jūlijā, plkst. 16:05.