Iznāks Lauras Vinogradovas grāmata LĀČU KALNS

Ar ienākumiem no grāmatas "Lāču kalns" pārdošanas tiks atjaunota Popes muižas kungu mājas - tagad Popes pamatskolas - austrumu ieeja. "Aicinām kopīgi vērt gan simboliskās, gan katram pašam savas, gan Popes skolas Saullēkta durvis!" tā izdevēji - sociālās uzņēmējdarbības platforma POPE. HOPE. LOVE, kuru radījušas Popē notiekošā festivāla VĀRTI rīkotājas Dace Vašuka, Maija Kalniņa, Inese Muižniece un Ilze Meiere. 

Haralda Sīmaņa koncerts Popē (VIDEO)

- "Halluuuu! Sveicieni Popes kalnam no Gaiziņa! Bija, bija sniega cepure. Bija, bet izkusa," saka Haralds Sīmanis un dod savu svētību Mārtiņš Brūns veidotajam ieskatam festivāla VĀRTI sestdienas rīta koncertam baznīcā! Baudām!

TEHNISKAS problēmas - risinām!

Bilžu galerijās pagaidām tehnisku problēmu dēļ nevaram ievietot 2018. gada festivāla bildes. Risinām!

Austrasbērni izglābj no ugunsnelaimes Popes iedzīvotājus

Stāsta Austrasbērnu radošās nedēļas muzikālā vadītāja Kristīne Locika: «Pēc pusnakts sēdēju muižas zālē un laboju notis, kad izdzirdēju laukā balsis - Ugunsgrēks, Ugunsgrēks. Izgāju laukā un ieraudzīju, ka nams jau deg pilnās liesmās, izsaucu ugunsdzēsējus. Vīrieši uzsāka cilvēku evakuāciju.»

Preses relīze: VĀRTI atvērs durvis Popes estrādes rekonstrukcijai

Piektdienas, 6. jūlija, vakarā Popes kalna draugi sanāks kopā Lustīgajā talkā, lai gatavotos notikumam, kurā 20., 21., un 22. jūlijā - dziesminieki, mūziķi, aktieri, gleznotāji un ikviens klātesošais trijās festivāla dienās ieskandinās vienas skaistas Latvijas brīvdabas estrādes pārdzimšanu.

Skatuves putekļu stāstos VĀRTU rīkotājas Maija Kalniņa un Dace Vašuka

PALDIES Dacei Blathenai un visai lieliskajai Kurzemes Radio komandai!

 

Dace Vašuka: "Jau pirmajos VĀRTOS mūsu izsapņotais sapnis ātri kļuva par realitāti – sadedzām sveces, mukdami no lietus, Haralds Sīmanis iekārtojās uz vecajiem baznīcas dakstiņiem (…) un spēlēja ģitāru un neviens negribēja no turienes iet ārā...”

Popē tiks atvērta Maijas Kalniņas pirmā grāmata

Grāmatas redaktors, dzejnieks Māris Salējs: “Tā ir jūtu pilnbrieda grāmata. Pat atziņa, kas citubrīd būtu kaila, te ieguvusi personiskas, izdzīvotas pieredzes auru. Tā ir ticama un pirmreizīga. Dievs slēpjas detaļās. Īsta dzeja – intonācijā. Te tā ir.”

 

Grāmata no 20. jūlija būs iegādājama grāmatnīcās, internetā un pasākumos.

TV Kurzeme: Maija Kalniņa gatavojas pirmās grāmatas izdošanai

Sirsnīgs paldies TV Kurzeme komandai - Andim Rozītim, Inesei Ķesterei un Elvijam Puķēvicam! Meistarīgi uzbūvētas divas minūtes!  

Inese Muižniece: Dziesminieku kustība attīstās

Par Austras istabu Liepājā, par dziesminieku kustību un Dullo dauku festivālu VĀRTI stāsta viena no VĀRTU vērējām Inese Muižniece - intervijā Latvijas Radio žurnālistei Ingai Ozolai.