Preses relīze: Aicina kopā aust Popes muižas saullēktu

Dullie daukas šogad VĀRTOS ar savām dziesmām un dzeju aicināti vērt Popes muižas saullēkta durvis. Proti - austrumu puses ieeja, kur reiz atradās gracioza veranda, joprojām ir aizmūrēta. Festivāla organizatori ar ieejas atjaunošanu vēlas simboliski aizsākt muižas kompleksa atdzimšanu un tic, ka kopā darot - neiespējamais kļūst iespējams. Ja tam būs lemts notikt, naudas upe caur sponsoru un mecenātu dāvinājumiem, un apmeklētāju biļešu ieņēmumiem - vēlreiz to apliecinās. Kopīgi aust Popes muižas Saullēktu aicināts ikviens, iegādājoties biļeti Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

KRUSTOJUMA fotostāsts

Priecīgus vasaras saulstāvjus! Jūsu un mūsu priekam fotomirkļi no brīnumaina Notikuma brīnumainā Ceļā uz VĀRTIEM.

Dullo dauku festivāla VĀRTI programma

Atrast Popes estrādes apklusušo balsi, atdot Popes muižai saullēktu, atgriezt muižas parka strautiņam spēku atkal plūst. Doties tālu, lai nokļūtu tuvu. Tieši tik maz. Un tieši tik daudz. Vai horizonts, kurš no Popes pilskalna paveras plašs un tāls, ir vienu vai divu vārtu attālumā? Sēd uz sava soliņa dullais Dauka un domā.

 

Nē, viņš nedomā, viņš jūt…

Preses relīze: Popē notiks dullo dauku festivāls VĀRTI

Dullo dauku festivālā gaidīts ikviens, kurš kaut reizi ir aizdomājies – diez, kas ir aiz tā tālā horizonta, kur satiekas zeme un debesis. Un vai varētu būt tā, ka horizonts ir meklējams arī mūsos – katrā pašā. Uz Popi jau  pošas Austrasbērni un daudzi citi Latvijas dziesminieki, stīgas skaņo grupa “Zāle”, mūziķis Kārlis Būmeisters un grupa “Matters”, koncerta kurpes auj izcilā klavesīniste Aina Kalnciema.

KRUSTOJUMS. Tā nav vieta, bet laiks

No okeāna līdz okeānam gāja MAIJA KALNIŅA, no vienas zemes malas līdz otrai pa okeānu airēja GINTS BARKOVSKIS. Viņu ceļi krustosies brīnumainā vietā - Popes muižā. Saulgriežos. Tiekamies?

KRUSTOJUMS - otrie vārti uz VĀRTIEM

Jo. Jo mums tā patīk. Jo ESI gaidīts arī TU! 

VISS un NEKAS. Notiek!

Ugunskurs. Turpinājums. Pūķi. Kalna strauts - dažas no pieturām ceļā uz otrajiem VĀRTIEM ļauj sajust, kā smaržos jūlija vidus Popē, bet pirms veram otros VĀRTUS, caur šo stāstu mīļi salocīsim pirmo VĀRTU izrakstīto deķi, rūpīgi noglabājot to pūralādes dibenā. Un tā... aiz trejdeviņām jūrām un trejdeviņām zemēm reiz dzīvoja...

Zināma 2. VĀRTU programma!

21.-23. jūlijā ar dziesminieku, postfolkloras grupas "Zāle" koncertiem un Kārļa Būmeistera grupas "Matters" un Maijas Kalniņas dzejas konceruzvedumu vērsies nu jau otrie dziesminieku VĀRTI.

VĀRTI 2016. Lielkoncerta video

...tās dāvāja vērtīgāko, ko tādā brīdī debesis var dot. Dzīvību. Ūdeni. Svētību. Un nesadomāšanos. Bet - jušanu. 


Šodien, kad nu jau top darīti nākamie VĀRTI, dāvājam sev un pasaulei videostāstu. Ieskatu dziesminieku lielkoncertā - ar kuru pērn vērās pirmie VĀRTI Popes estrādē.