Ar Lauras Vinogradovas grāmatu LĀČU KALNS ver Saullēkta durvis

"Kāpēc man tas ir tik svarīgi? Jo es nāku no Popes, tur ir manas saknes. Bet ne tikai. Es tik dziļi sevī jūtu, ka kopā atverot šīs durvis, ir iespējams atvērt kaut ko ļoti ciet esam arī mūsos. Tas ir kaut kas lielāks kā izklausās. Lielāks kā izskatās. Es neprotu to izskaidrot, es vienkārši tā jūtu," atklāj rakstniece Laura Vinogradova un atzīst, ka grāmatas "Lāču kalns" iznākšana ir viens no skaistākajiem mirkļiem viņas dzīvē.

Iznāks Lauras Vinogradovas grāmata LĀČU KALNS

Ar ienākumiem no grāmatas "Lāču kalns" pārdošanas tiks atjaunota Popes muižas kungu mājas - tagad Popes pamatskolas - austrumu ieeja. "Aicinām kopīgi vērt gan simboliskās, gan katram pašam savas, gan Popes skolas Saullēkta durvis!" tā izdevēji - sociālās uzņēmējdarbības platforma POPE. HOPE. LOVE, kuru radījušas Popē notiekošā festivāla VĀRTI rīkotājas Dace Vašuka, Maija Kalniņa, Inese Muižniece un Ilze Meiere. 

Haralda Sīmaņa koncerts Popē (VIDEO)

- "Halluuuu! Sveicieni Popes kalnam no Gaiziņa! Bija, bija sniega cepure. Bija, bet izkusa," saka Haralds Sīmanis un dod savu svētību Mārtiņš Brūns veidotajam ieskatam festivāla VĀRTI sestdienas rīta koncertam baznīcā! Baudām!

TEHNISKAS problēmas - risinām!

Bilžu galerijās pagaidām tehnisku problēmu dēļ nevaram ievietot 2018. gada festivāla bildes. Risinām!

Andžejs Beļevičs: Hop!

...stāsta, ka Laikam un Vietai neesot nozīmes. Nav. Ja vien Tas Brīdis nav īstais un Vieta īstā.

Dagnija Drungila: vērām VĀRTUS līdz atvērām paši sevi

Nepilnu gadu klausoties Popes stāstos, ļoti gribējās redzēt, dzirdēt, sajust un piedzīvot skanošo Popes kalnu tik tuvu, cik vien šajā brīdī iespējams. 

Ingūna Rībena: gribējās kavēties un palikt

Popes muiža un estrāde, senais pilskalns aizvadītajā vasarā pārsteidza – ar dabisko un cilvēcīgo noskaņu, ar absolūtu tīras dvēseles izjūtu, kurā gribējās kavēties un palikt. 

PALDIES! Liels PALDIES!

Sirsnīgs paldies visiem festivāla dalībniekiem, apmeklētājiem, brīvprātīgajiem palīgiem, darbiniekiem, atbalstītājiem! Paldies visiem. Trešie VĀRTI ir vērti!

Daiga Lutere: Festivāls VĀRTI. Kur elpot var un drīkst

Paldies žurnālistei Daigai Luterei par klātbūšanu un pieredzētā atspoguļojumu laikrakstā “Kurzemes Vārds” un interneta vietnè kurzemnieks.lv